Marek Pietrzyk – Fotografia » Starsze wpisy

Marek Pietrzyk – Fotografia

facebook

Starsze wpisy

-07.04.2012

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja! :-)

-13.02.2012

Trochę zimowych nowości prosto z zawodów Burnin’ Snow w Szczyrku właśnie zawitało do galerii. Zachęcam do odwiedzin i pozdrawiam :-)

-24.12.2011

Z okazji Świat Bożego Narodzenia chciałbym złożyć wszystkim fanom, fotografom, bliskim znajomym i każdemu z osobna zdrowych, pogodnych, wesołych Świąt, aby radość i szczęście zagościła w każdym sercu, oraz aby następny 2012 rok był dla Was jeszcze lepszy niż obecny. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! :-)

-01.12.2011

Niemoc twórcza troszkę doskwiera, ale zapraszam wszystkich do poczytania artykułu mojego autorstwa. Znajduje się on tutaj. Dodatkowo zapraszam do świeżo zaktualizowanej galerii fotografii nocnych Wrocławia, Poznania i Torunia, dużo nowości – polecam i pozdrawiam :-)

-25.10.2011

Pora wystartować z jesiennymi nowościami… Na dzień dzisiejszy serdecznie zachęcam do odwiedzin świeżutkiej sesji zdjęciowej zespołu Borderline Personality Disorder, która odbyła się całkiem niedawno do ich pierwszej nadchodzącej EPki, która ukaże się początkiem listopada, Gorąco zapraszam do galerii i stronki chłopaków. Pozdrawiam :-)

-26.09.2011

Po wakacyjnej przerwie czas na odświeżanie galerii. Zapraszam bardzo gorąco do krótkiej fotorelacji z meczu ekstraklasy TS Podbeskidzie – Lechia Gdańsk, który zakończył się strzeloną bramką przez Piotra Malinowskiego i zwycięstwem Górali 1:0. Niebawem również mocno zaktualizowana zostanie galeria sportowa i reportażowa, więc bądźcie czujni i zapraszam do odwiedzin. Pozdrawiam :-)

-20.06.2011

Kolejne nowości sportowe, są już dostępne i zaktualizowanej. Gorąco zachęcam do zapoznania się z dosyć nową w Polsce odmianą sportu motorowego, zwanego drift’em, który miał miejsce 19.06.2011 w Sosnowcu. Zapraszam i pozdrawiam :-)

-24.05.2011

Odświeżona została nieco galeria pod kątem zdjęć portretowych. Zapraszam do licznych odwiedzin, gdzie po kolejnym spotkaniu z Robinem, postanowiliśmy zrobić kilka ujęć. Efekty są już dostępne. Pozdrawiam :-)

-23.05.2011

Mam przyjemność zaprosić wszystkich gości do galerii, gdzie zostały umieszczone zdjęcia z XVII Międzynarodowego Turnieju Europejskiej Unii Judo juniorek i juniorów młodszych ” Beskidy 2011″, które miały miejsce na terenie Hali Widowiskowo – Sportowej w Bielsku-Białej w dniach 21-22.05.2011. Zachęcam również do odwiedzin witryny internetowej klubu piłkarskiego TS Podbeskidzie, gdzie została umieszczona fotorelacja z meczu TS Podbeskidzie – Bogdanka Łęczna. Galeria jest dostępna tutaj. Zapraszam i pozdrawiam :-)

-18.05.2011

Nieco poszerzona o nowe zdjęcia został dział fotografii REKLAMOWEJ, Zapraszam do oglądania ‚mechanicznej piękności’ i licznych komentarzy. Pozdrawiam :-)

-16.05.2011

Zaktualizowana została galeria w dziale SPORT o zeszłotygodniowe kadry z meczu BKS Aluprof Bielsko-Biała – Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna. Pełna fotorelacja z tego spotkania znajduje się tutaj i tutaj. Zapraszam również do wyrażania swoich opinii, komentarzy w księdze gości, ona na prawdę nie gryzie :-) Pozdrawiam :-)

-30.04.2011

Zachęcam do odwiedzin, jeszcze ciepłej, sportowej części galerii, z dzisiejszego meczu TS Podbeskidzie z Pogonią Szczecin. Zapraszam i pozdrawiam :-)

-25.04.2011

Pod linkiem (http://vimeo.com/22832039) znajduję się kolejna diaporama mojego autorstwa dotycząca fotografii koncertowej, zapraszam wszystkich do licznych odwiedzin. Pozdrawiam :-)

-19.04.2011

Troszeczkę nowości z długim naświetlaniem prosto z nad ekspresowej trasy S1 zawitało do galerii. Zapraszam i pozdrawiam :-)

-21.03.2011

Świeżości dalszy ciąg, a dokładniej jeszcze ciepła sesja zdjęciowa z Bielskim zespołem Corrosion Of The Backbone (http://www.myspace.com/corrosionofthebackbone) już dostępna w galerii. A wpisy w Księdze Gości naprawdę mile widziane. Zapraszam i pozdrawiam :-)

-14.03.2011

Wiosna nadchodzi pełną parą, więc w galerii dużo nowości się pojawia :-) W niedzielę wybrałem się wraz z Bartem i Miśkiem na pozimową skate-sesyjkę, efekty naszej pracy są już dostępne w galerii. Zapraszam i pozdrawiam :-)

-09.03.2011

Zapraszam wszystkich na nową fotorelację z V Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który odbył się w Wieliczce 6-go marca 2011. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających! :-)

-16.02.2011

Na portalu muzycznym metal-core.pl znajduje się do wglądu fotorelacja jednego z minionego koncertu, który miał miejsce w Pub’ie Stolarnia 22.01.2011, gdzie zagrali: Eden Farewell, Bury Her Memories, Soundfear, Drown My Day. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcam do odwiedzin. Pozdrawiam :-)

-26.12.2010

Świąteczne aktualizacje… Zaktualizowana została galeria ze zdjęciami nocnymi (Kraków), a już niebawem pojawią się fotografie uliczne (Street photo). Gorąco zachęcam do odwiedzin. Pozdrawiam :-)

-25.12.2010

Z wielką dumą mam okazję zaprezentować swoją pierwszą diaporamę, która nosi tytuł: ‚Nocne tajemnice…’, jest ona dostępna pod tym linkiem http://www.vimeo.com/18170154. Zapraszam i życzę estetycznych wrażeń. Pozdrawiam :-)

-24.12.2010

Święta, święta… Wszystkim odwiedzającym zarówno tym młodszym jak i starszym, w swoim imieniu chciałem życzyć przede wszystkim zdrowych, pogodnych, ciepłych, spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a wszystkim fotografom milionów udanych kadrów, ISO 100, świetnego bokeh’u i mnóstwa nagród w konkursach fotograficznych. Natomiast w nadchodzącym 2011 roku chciałbym życzyć wszystkim dużo szczęścia i pomyślności oraz tego abyśmy w przyszłoroczne święta spotkali się w jeszcze liczniejszym gronie. Pozdrawiam :-)

-19.11.2010

Pierwsza setka… Dziękuję wszystkim za liczne wsparcie mojej witryny, poprzez portal Facebook, żywiąc nadzieją na to że będzie jeszcze więcej. Pozdrawiam i zapraszam :-)

-16.11.2010

Muzycznie ciąg dalszy… Kilka dni temu miałem okazję współpracować z jednym z najlepszych perkusistów w Bielsku, z Zespołu Borderline Personality Disorder, co oczywiście skończyło się owocną sesją zdjęciową. Zachęcam odwiedzających do obejrzenia tejże sesji znajdującej się w dziale ‚portrety’. Pozdrawiam i zapraszam :-)

-15.11.2010

Nowości, nowości i jeszcze raz nowości… Zapraszam wszystkich do odwiedzin jeszcze ‚ciepłych’ kadrów z koncertu zespołu Frontside (http://www.myspace.com/frontside666), który miał miejsce w Klubie Rude Boy w Bielsku-Białej. Pozdrawiam i zapraszam :-)

-06.11.2010

W związku z rozwojem mojej twórczości, chciałbym polecić odwiedzającym witrynę zespołu Borderline Personality Disorder (http://www.myspace.com/borderlinebpd), na której są zaprezentowane zdjęcia mojej twórczości, które już niebawem znajdą się w galerii, jak i przesłuchania pierwszych utworów online. Pozdrawiam i zapraszam :-)

-29.10.2010

Zdjęcia nocne z Cieszyna i Bielska-Białej pomyślnie zaktualizowane. Zapraszam wszystkich do odwiedzin jak i również do wyrażania opinii w Księdze gości. Pozdrawiam :-)

-10.10.2010

Aktualizacje galerii ciąg dalszy. Zapraszam do odwiedzin artystycznej nocnej części Cieszyna jak i Czeskiego Cieszyna. Zapewniam, że to nie koniec. Pozdrawiam :-)

-06.10.2010

Polecam wszystkim odwiedzającym do kolejnych odwiedzin galerii, działu ‚Reportaż’, na fotorelacje z VII Międzynarodowego Pikniku Lotniczego, który się odbył w dniach 4-5.09.2010 w Bielsku-Białej. Więcej szczegółów pikniku na http://www.pikniklotniczy.pl/. Zapraszam i pozdrawiam :-)

-26.08.2010

Serdecznie zachęcam wszystkich odwiedzających do obejrzenia i skomentowania fotorelacji, znajdującej się w galerii, z IX Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Wokalnej Viva Il Canto 2010, który miał miejsce w Cieszynie miedzy 20-26 sierpnia 2010. Pozdrawiam :-)

-05.07.2010

Zachęcam wszystkich odwiedzających do nowych zdjęć zespołu Aranea z Międzybrodzia Bialskiego (www.myspace.com/araneapl) do nowej EP’ki która już niebawem się ukaże. Serdecznie zapraszam do oglądania i słuchania. Pozdrawiam :-)

-20.05.2010

Gorąco zapraszam wszystkich odwiedzających na krótki reportaż zdjęć, z powodzi Czechowic-Dziedzic oraz dzielnic podległych, zamieszczonych tutaj oraz tutaj.

-14.04.2010

Od dnia dzisiejszego portfolio posiada profil na facebook.com i gorąco zachęcam wszystkich odwiedzających, posiadających konto, do wpisów w Fan Boxa. Pozdrawiam :-)

-11.04.2010

Zmian ciąg dalszy… W galerii z dnia na dzień przybywa coraz więcej prac, więc gorąco zachęcam do oglądania jak i do wpisywania do księgi gości, każdy wpis z komentarzami mile widziany :-) Pragnę również poinformować, iż zmienił się adres mailowy, więc wszelkie pytania, wątpliwości proszę kierować na adres marek@pietrzyk.art.pl .

-09.03.2010

Zmiany, zmiany… Zapraszam wszystkich serdecznie do zaktualizowanej galerii, zwłaszcza do fotografii koncertowej, w której ostatnio bardzo dużo się dzieje. Zapraszam również do obejrzenia zdjęć z koncertu Virgin Snatch znajdujących się tutaj.

-31.12.2009

Serdecznie witam wszystkich odwiedzających na mojej autorskiej stronie fotograficznej. Gorąco zachęcam do obejrzenia galerii, oraz do wpisywania się w księdze gości.

Z okazji nadchodzącego nowego 2010 roku chciałbym życzyć wszystkim odwiedzającym dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz żeby każdemu spełniły się marzenia :-)